Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

iPhony 6 seženete do pondělí o 3 tisíce levněji

Už jen do pondělí můžete v oficiálním Apple Storu zakoupit iPhony 6 i ostatní zboží až o 3 tisíce levněji. Poté Apple svoje produkty zdraží - nové iPhony 6 až o 3 tisíce. Apple tím reaguje na slabou korunu, která v posledních týdnech rapidně oslabila. To už se mimochodem promítlo i v ostatní elektronice.

Pořiďte si Apple iPhone 6 Plus v jednom z 10 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 588 Kč. Porovnat obchody.

Apple v Česku 10. března 2015 plošně zdražil všechny své produkty. V návaznosti na slábnoucí korunu. Levněji si můžete koupit iPhone například v sousedním Německu, ale poté možná narazíte na problémy s případnou reklamací. Základní iPhone 6 16 GB stál do zdražení 18 390,- Kč a po zdražení až 22 tisíc. Původní ceny drželi pouze tuzemští operátoři a nejdéle z nich český T-Mobile.

Apple iPhone 6 Plus

V současné době už i T-Mobile doprodává poslední kusy svých iPhonů 6 a musí tak v pondělí i on přistoupit ke zdražení produktů od Apple. Zdražení se nejvíce dotkne nových iPhonů 6, které budou stát až o 3 tisíce Kč více. Poslední možností, jak si pořídit nový iPhone 6 Plus nebo iPhone 6 až o 3 tisíce levněji, končí už v pondělí. Pokud tedy přemýšlíte o zakoupení některého z nových iPhonů, neváhejte.

Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 588 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince iPhony 6 seženete do pondělí o 3 tisíce levněji

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 588 Kč. Zobrazit nabídky >>