Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Jak ukrást PIN kód pomocí iPhonu - video

V zahraničních obchodech se nedávno objevilo velice zajímavé příslušenství pro iPhony. Jedná se o nasazovací kryt, který má na zádech termokameru a pomocí ní lze jednoduše určit, které číslice někdo vyťukal na číselníku. Využité je ale mnohem širší.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 79 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Lidské tělo je samozřejmě teplejší než materiál, ze kterého jsou vyrobené číslice na platebním terminálu. Stačí tedy iPhone s krytem nenápadně namířit na číselník a během chviličky znáte PIN kód osoby, která stála v řadě před Vámi. Přikládáme zajímavé video, kde je vše do detailu vidět.

Tanto zajímavý kryt vyrábí pro iPhony firma FLIR a označuje ho jak jinak než názvem FLIR One. Stojí 350 USD, což je přibližně 7000 Kč. Tento článek neslouží pro zloděje jako návod, chtěli jsme jen ukázat, že příslušenství pro iPhone je opravdu rozmanité.

Primárně není toto příslušenství navrženo pro kradení hesel k platebním kartám, ale jako pomocník pro zobrazení tepelné mapy čehokoliv, na co si vzpomenete.

Jak se bránit proti ukradení hesla takovýmto způsobem? Jednoduše se stačí dotýkat při zadávání PINu i jiných tlačítek. Další pozitivní zprávou je i to, že je tato metoda nevhodná pro kovová tlačítka, která chladnou tak rychle, že na nich není tepelná stopa patrná dostatečně dlouho.

Pokud se Vám tento článek líbil, budeme moc rádi za sdílení.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Jak ukrást PIN kód pomocí iPhonu - video

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>