Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Koncept iPhonu 6 na fotografiích - displej na boku telefonu

Sotva co byl představen iPhone 5S a 5C, začaly se na internetu objevovat informace a spekulace o telefonu iPhone 6, který přijde až za rok. Dnes pro Vás máme první fotografie konceptu, který má displej i na boku telefonu. Jedná se o dobrý nápad a bude to využitelné?

Pořiďte si Apple iPhone 5C v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 990 Kč. Porovnat obchody.

Tento koncept pochází od fanouška Applu Iskandera Utebayeva, který svůj nápad ztvárnil a vyrenderoval. Zahnuté displeje jsou v poslední době velice aktuální téma, využitelnost je ovšem malá. Displej na boku telefonu je velice dobrý nápad. V této oblasti by se totiž mohly zobrazovat zajímavé notifikace a informace, které mají být stále na očích. Ve spojení s vhodným pouzdrem by tato část iPhonu 6 mohla být stále odkryta.

iPhone 6

Vhodnou technologií pro tento proužek by byl AMOLED panel, který dokáže rozsvítit jen potřebné pixely. Spořila by se tak energie, které nikdy není dost. Jako velikou nevýhodu vidím to, že by tato část nahradila hardwarová tlačítka ovládání hlasitosti či vypínací tlačítko. Také by tento postranní displej nesměl být dotykový. Pokud byste telefon drželi v ruce, Vaše dlaň by byla stále v kontaktu s dotykovou plochou, což by nedělalo dobrotu.

iPhone 6

Pokud s tímto iPhone 6 opravdu přijde, bude se jednat o opravdovou revoluci. Pravděpodobně se ale jedná jen o jeden z mnoha výstřelů fantazie, který zůstane uschován a na veřejnost se nikdy nedostane.

iPhone 6

iPhone 6

Do komentářů níže můžete napsat to, co si o tomto konceptu iPhonu 6 myslíte. Líbil by se Vám takový telefon? Případně napište to, co by měl iPhone 6 mít.

Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Koncept iPhonu 6 na fotografiích - displej na boku telefonu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5C? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 990 Kč. Zobrazit nabídky >>