Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Menší 4" iPhone se nám konečně ukázal na fotografiích

Apple vyslyšel volání nemalé skupiny lidí, aby představil vedle většího iPhone 6S Plus, i menší verzi, která by mohla a s velkou pravděpodobností ponese označení iPhone 6C. K představení nejspíš dojde na konci února tohoto roku.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Zahraniční droje se opírají o předpověd analityka Ming-Chi Kua, který už předpověděl iPad Pro, 12" MacBook a několik dalších věcí. Analityk píše, že Apple na "malém" iPhonu již pracuje a může být představen kdykoli. Podle čínského webu TechWeb má k představení dojít už na konci letošního února, tedy přibližně za měsíc. Nyní by také písmeno "c" mělo označovat "Compact", narozdíl od předešlého iPhonu 5C, kde písmeno "c" znamenalo "Colorful".

iPhony různé velikosti

Podle informací od zdroje TechWeb, bude iPhone 6C vycházet z předešlé generace iPhonu 6, namísto aktuálního iPhonu 6S. Takže zájemci se mohou těšit na kovové tělo a Touch ID, naopak příjdou o 3D Touch. Otázkou zůstává, zda-li Apple představí iPhone 6C i v několika barevných variantách, nebo jen v základních čtyřech. Konkrétně v barvách Rose Gold, Champagne Gold, White & Silver a Space Grey. A konečně cena, ta by se měla pohybovat mezi 500 až 600 dolary, přibližně tedy mezi 10 až 12 tisíci.

iPhone 6C      iPhone 6C      iPhone 6C

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Menší 4" iPhone se nám konečně ukázal na fotografiích

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>