Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Na internet unikly nové rendery iPhone 7

Server GSMArena na uniklých snímcích ukázal finální design letošního iPhonu 7. Zdrojem by měl být někdo z okolí výrobců pouzder, již v minulosti už došlo k podobným unikům a zdroj se později ukázal jako důvěryhodný. Takže těmto informacím můžeme věřit.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 499 Kč. Porovnat obchody.

Z renderu vyplývá, že změn je po designové stránce pomálu. Patrné je přesunutí plastových předělů, které jsou na zadní straně a slouží jako anténa. Ty se nyní přesunuly na hrany telefonu, což vede hlavně k tomu, že již nenarušují tak okatě design telefonu. Povšimnout si můžeme absence konektoru Jack, kterou Apple avizoval již dříve. Nahradit by ho mohl Lightning konektor, který se používá pro nabíjení a synchronizaci dat skrz USB.

render iPhone 7 GSMArena

Další zajímavostí je to, že rendery naznačují přítomnost stereo reproduktorů. Tak by mělo dojít k přesunutí mikrofónu. Z telefonu zatím stále vyčnívá čočka pro fotoaparát, který již několik výrobců dokázalo srovnat s tělem telefonu. U větší varianty Plus se předpokládá duální fotoaparát, který v základní variantě a na tomto renderu není. K představení nových iPhonů pro tento rok dojde jako vždy na podzim, takže si budeme muset ještě nějakou dobu na potvrzení toho renderu počkat.

render iPhone 7 GSMArena

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Na internet unikly nové rendery iPhone 7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky >>