Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nové Apple iPhony 6S lámou rekordy

Začalo další kolo jablečného šílenství, Apple láme dosavadní rekordy v prodejích, lidé chtějí nový iPhone a neváhají přistoupit k netradičním způsobům nákupu jen aby jej mohli mít. A kdy se začne s prodeji nové generace u nás v České republice?

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Dne 25. září v 8 hodin oficiálně začal prodej nových iPhonů ve dvanácti státech po celém světě. Například v Austrálii jedna žena poslala místo sebe robota, protože ji šéf nedovolil si pro nový iPhone zajít osobně. Robot bez problémů vyčkal dlouhou frontu před AppleStorem. Fronty se již jako každý rok tvořily po celém světě a znovu se ukázalo, co jsou lidi schopní udělat a podstoupit pro novou generaci iPhone. Letos byl opět překonán prodejní rekord. Za první víkend od zahájení prodejů se jich prodalo neuvěřitelných 13 miliónů kusů a to jen na pár trzích. 

Fronta před AppleStorem

V České republice se zahájení prodejů plánuje na 9. září. V ten den se dočkají i v Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Slovensku nebo například v Mexiku. Jen pro srovnání, předchozí generace se dočkala během prvních tří dnů mety "jen" 10 miliónů prodejů. A objevují se i zajímavé nabídky, které lákají na pořízení nového iPhonu bez peněz. Třeba v Číně si můžete nový iPhone 6S, pořídit za poskytnutí svého genetického materiálu.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nové Apple iPhony 6S lámou rekordy

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>