Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nové iPhony 5S i 5C mají problém s vrzáním

Nové iPhony, které nesou přídavky 5S a 5C, se již prodávají třetím týdnem, od té doby se již setkali s několika problémy, mezi které se teď zařadilo i vrzání. Ano, přesně tak, podle všeho tisíce přístrojů po celém světě trpí zřetelným vrzáním při mírném stlačení přístroje.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Už jsme vás informovali o Modré obrazovce smrti, o tom, že některé iPhony 5S trpí rychlí vybíjením a nebo o množících se kopiích iPhonů. Mezi tyto problémy se přidal další, který se nespravý žádnou aktualizací.

Tisíce lidí po celém světě si stěžují na to, že jejich iPhony 5S ale i iPhony 5C vydávají zvuk připomínající klikání. Stane se tak poté, co mírně zatlačíte na displej vlevé části zhruba uprostřed. Jak se můžete podívat na videu níže. A lidé si opravdu stěžují ve velkém, dokazuje to i fakt, že oficální vláknu na diskusním fóru Apple, které je určeno tomuto tématu mělo za 8 dní více jak 12 tisíc shlédnutí. 

Rozhorčení lidí je určitě na místě. Apple je znám svou kvalitou a spolehlivostí, proto si spousta uživatelů pořizuje jeho produkty i za tak horentní sumy. A nikdo zřejmě nepočítal s tím, že by mu telefon za více jak 15 tisíc vydával podobné zvuky.

Apple zatím nemá jednotnou polotiku co se týče výměn. Podle všeho vám někde iPhone vymění a někde vám jen řeknou, že telefon musí mít nějakou vůli. V tuto chvíli se stále čeká na oficiální vyjádření Applu, mezitím se na diskuzních fórech množí negativní názory uživatelů, kteří se s tímto problémem nehodlají jentak smířit.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nové iPhony 5S i 5C mají problém s vrzáním

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>