Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nové iPhony 6S a 6S Plus budou výkonnější, ale vzhledově stejné

Analytik Ming-Chi Kuo (KGI Securities), který už v budoucnu předpověděl pár kroků amerického Applu, se i tentokrát dal do odhadování budoucnosti. Apple prý zachová svůj generační plán a i letos představí vylepšenou verzi svých iPhonů. Máme se tedy těšit na modely 6S a 6S Plus.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Nové iPhone 6S a 6S Plus nabídnou lepší výkon. Design bude zcela zachován. Žádný šestipalocový model se zřejmě konat nebude. Apple do svých nových modelů údajně implementuje procesor Apple A9, který vyrobí 14nm technologií firma Samsung. Operační pamět ponese označní LPDDR4 a bude vyrobená 20nm technologií, což má znamenat až o 50 % vyšší rychlost, ale také nižší spotřebu energie. Potěšením může být i to, že se prý Apple odhodlá k navýšení kapacity RAM ze současného 1 GB na 2 GB.

Apple iPhone 6S

Fotoaparát prý nabídne 12 MPx místo současných 8 MPx. Také přední kamerka by měla projít renovací a dostat větší rozlišení. Dále se můžeme těšit na Force Touch technologii, která měla premiéru v novém MacBooku. O co se jedná? Displej bude schopen nasimulovat povrchy různých materiálů v okamžiku, kdy na než uživatel bude makat. Těla přístrojů by měla být vyrobena ze stejných materiálů, jako má Apple Watch - tedy ze zpevněného hlíníku, který Apple označuje jako „Series 7000 aluminum“. Posledním překvapením má být to, že se dočkáme i nové barvy Rose Gold, tedy růžové a zlaté.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nové iPhony 6S a 6S Plus budou výkonnější, ale vzhledově stejné

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>