Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nové iPhony ovládli Japonský trh

Podle nového průzkumu analytické společnosti Kantar je až 75% všech prodaných telefonů v Japonsků od společnosti Apple. Kantar neuvádí jakou měrou se na tom podílejí nové barevné plastové iPhony 5C, ale je známo, že se jim daří výrazně právě jen v Japonsku.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

O tom, že se novému levnějšímu plastovému iPhonu 5C moc nedaří jsme psali v článku Výroba iPhonu 5C byla pozastavena. Jedinou vyjímkou by mělo být Japonsko, kde se údajně novému iPhonu celkem daří. To má zřejmě i vliv na výsledky nového průzkumu od společnosti Kantar, který přinesl velmi zajímavé informace o prodejích mobilných zařízení v Japonsku.

iPhone 5S v Japonsku

Podle tohoto výzkumu se iPhony podílejí až na 75% všech prodejích mobilních telefonů. Což je velmi úctihodné číslo, zvláště pak vzhledem k tomu, že v Japonsku sídlí několik společností výrábějícíh mobilní telefony. Průzkum ještě uvádí, že 61% iPhonů prodal největší mobilní operátor NTT Docomo. Neuvádí však jaký je poměr mezi iPhony 5S a 5C.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nové iPhony ovládli Japonský trh

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>