Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Novou verzi operačního systému iOS 9.3 si už můžete stáhnout

Nové verzi předcházelo celkem sedm betaverzí, nyní se zdá, že Apple systém snad dobře odladil a uvolnil ho pro širokou veřejnost. Nejvíce se optimalizovaly a opravovaly chyby, velkou změnou prošla nabídka Control Center, kterou lze vytáhnout od spodního okraje obrazovky.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Největší viditelnou změnou je nová přepracovaná nabídka Control Center, která je dostupná po vytažení od spodního okraje obrazovky. Aktualizace mimo to přináší spíše celou řadu oprav a optimalizací, viditelných změn v telefonu moc nenajdeme. Novou příjemnou funkcí je noční režim (Night Shift), který supluje funkci oblíbené aplikace f.lux, kterou jistě znáte z PC. Night Shift dokáže upravit jas a teplotu barev tak, aby koukání na displej bylo příjemné pro Vaše oči.

Apple iOS 9.3

iOS 9.3 také zpřístupňuje funkci Volání přes Wi-Fi (VoWiFi), ale tu u nás nabízí zatím jen operátor T-Mobile (zatím navíc jen pro firemní zákazníky). Na novějších iPhonech nebyl s iOS 9.2.1 a rychlostí žádný problém, na iPhone 5s však byly některé reakce pomalejší. Zdá se ale, že i tento problém byl přeci jen v iOS 9.3 vyřešen. Paráda!

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Novou verzi operačního systému iOS 9.3 si už můžete stáhnout

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>