Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový iPhone 5s a iOS 7 budou již 10.září

Podle posledních informací, které přinesl zahraniční server All Things Digital, společnost Apple chystá na 10. září konferenci. Na té by měla představit svůj nejnovější model chytrého telefonu iPhone 5s s novou verzí operačního systému iOS 7 a možná i pár dalších novinek.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 79 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

To, že by měl být letos představen nový model legendárního telefonu iPhone, který produkuje společnost Apple, není pochyb. Apple loni představil novou generaci tohoto telefonu, která nese označení iPhone 5. Podle vzoru u předešlích generací, se tedy letos čeká pouze vylepšená verze této generace nesoucí označení iPhone 5s. To, že se představení dočkáme již brzy nasvědčuje fakt, že Apple poslednéí dva roky nové modely iPhonu představuje právě na podzim. 

Lze očekávat inovaci především hardweru. Vylepšení by se měl dočkat procesor, který by měl nést označení A7 (iPhone 5 má A6 a iPhone 4s A5). Vylepšení by se měl pravděpodobně dočkat i fotoaparát, který dostane dvojitý blesk, zvýší se i počet megapixelů. Dále by měla přibýt i čtečka otisků prstů, podpora bezdrátové komunikace NFC a objevit by se mohla i zlatá varianta telefonu. V současnosti jsou k dostání pouze dvě varianty, černá a stříbrná.

Apple iPhone 5s

S novým iPhonem by mělo dojít i k představení nového operačního systému iOS 7, stejně jako každý rok. iOS 7 přinese spoustu vylepšení a novinek, ale hlavně zcela přepracovaný design. Podle některých se nový design podobá více Androidu, ovšem můžeme si být téměř jistí, že Apple vytvořil opět něco unikátního a podobnost se objevu pouze při prvním pohledu. Nové verze iOS by se měli dočkat i majitelé iPhonu 4 a 4s, iPadu 2 a novější a ipad mini. 

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový iPhone 5s a iOS 7 budou již 10.září

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 79 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>