Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový kryt a fólie pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus od Urban Revolt

Společnost Urban Revolt, která se specializuje na doplňky k současným chytrým telefonům, v posledních dnech uvedla na trh nové kryty Endura a fólie z tvrzeného skla. To vše pro nedávno představené Apple iPhone 6 a Apple iPhone 6 Plus.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Ochranný kryt Urban Revolt Endura je k dispozici v klasické černé, stříbrné a v prestižnější zlaté variantě. Kryt má z konstrukce kovové mřížky s pogumovaným povrchem. Zařízení tak bude v bezpečí i při obyčejném používání. Kryt je navíc udělán tak, aby nezakrýval konektory a tlačítka. Na zadní straně jsou i otvory, pro udržování optimální teploty.

Ochraný kryt Urban Revolt Endura

Nová ochraná fólie Urban Revolt Tempered Class Sreen Protector je z 0,33 mm skla a z chráněného přístroje, se tak nestane obrněný obr. Fólie disponuje tvrdostí 9H. Znamenáto, že by měla vydržet až 3x více, než běžná fólie. Odolat by měla běžnému poškrábání, ale i třeba poškrábání ostrými předměty, tj třeba nůž, nebo klíče. Ochranné sklo na displej, disponuje i speciální vrstvou, která zamezí zanechávání otisků prstů na displeji. Instalace fólie je i díky návodu velmi snadná.

Pouzdro Urban Revolt Endura lze sehnat za doporučenou koncovou cenu 699 Kč, respektive 829 Kč s DPH zde. Cena fólie z tvrzeného skla Urban Revolt Tempered Glass Screen Protector je 559 Kč s DPH. Za verzi pro iPhone 6 Plus zaplatíte 649 Kč.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový kryt a fólie pro iPhone 6 a iPhone 6 Plus od Urban Revolt

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>