Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

Nový letošní iPhone možná získá i 256 GB variantu

Letos vůbec poprvé se můžeme dočkat i varianty iPhonu s extrémní kapacitou vnitřního úložiště. Mělo by se jednat o 256 GB variantu nového iPhonu 7, který bude představen letos v září. Mimo klasické verze iPhonu 7, se můžeme těšit i na varianty Pro a Plus.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 15 českých obchodů za nejnižší ceny již od 10 900 Kč. Porovnat obchody.

Kapacity harddisků se zvyšují snad na všech frontách. U telefonů za to může fakt, že si stále více ukrajují všemožné aplikace. Kromě toho jsou lidé prostě zvyklí si v telefonu nechávat různé fotografie a podobně. Případní zájemci o nový iPhone musejí však stále počítat s absencí slotu pro microSD karty. U příští generace se také s největší pravděpodobností nedočkáme 16 GB varinty, ta by měla být nahrazena právě 256 GB variantou.

Spekuluje se i o tom, že by se měli různé kapacitní varianty posunout i cenově. To by znamenalo, že za 32 GB zaplatíte stejně, jako u předchozí generace za 16 GB variantu, ale toto jsou prozatím jen čiré spekulace. Již u předešlé generace 6S jsme se dočkali absence 32 GB varianty. Zajímavé je i to, že 32 GB varianta je u dnešních vlajkových lodí stále populární, ale Apple narozdíl od většiny konkurence nenabízí slot pro microSD karty. Takže 16 GB varianta se zdá být už úplně zbytečná, nebo snad ne?

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 15 českých obchodů za cenu od 10 900 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Nový letošní iPhone možná získá i 256 GB variantu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 15 českých obchodů za cenu od 10 900 Kč. Zobrazit nabídky >>