Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

O Applu bylo v posledních dnech opravdu slyšet

Apple o sobě teď dal opravdu slyšet tím, že do obchodu Google Play, uvedl svou novou a prozatím jedinou aplikace Move to iOS. Další zprávou bylo, že Apple za necelých 11 dní kompletně vyprodal novou verzi iPhonů 6S. A to není vše.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z 7 českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Nová aplikace Mote to iOS si za pár dní nasbírala ohromné množství negativních hodnocení a to těch psaných i nepsaných. Stala se tak jednou z nějhorších aplikací v obchodu Google Play. Aplikace Vám umožní lepší přechod z Androidu na iOS tím, že překopíruje všechny Vaše fotografie, kontakty, mailové účty a celou řadu dalších Vašich dat. Společnost Apple ale musela počítat s tím, že se aplikace v Google Play nesetka s příznivími reakcemi. 

Další zajímavou zprávou je to, že Apple během necelých 11 dní rozprodal všechny modely iPhonů S6. Nová verze je spíše minoritním vylepšením předchozí šesté generace. Dočkala se tedy lepšího rozlišení fotoaparátů, výkonějšího procesoru, nebo třeba fuknce fource touch.

Apple iPhone 6S

Apple v posledních dnech vydal i nový, podle jeho slov převratný, iOS 9. Apple svůj operační systém pro mobilní zařízení opravdu významně zeštíhlil. Krátce po vydání se ale začaly objevovat chyby na všech jablečných zařízení. Uživatelé již vyzkoušeli uvedení mobilů do továrního nastavení, i čistou instalaci nového iOS 9, ale ani jedno řešení problém nevyřešilo, takže lze v nejbližších dnech očekávat novou aktualizaci.

Poslední významou zprávou je i to, že již pětina aktivních uživatelů beží na nejnovější verzi jablečného operačního systému. Společnost mixpanel zveřejnila čísla, která uvídějí, že již po 3 dnech využívalo přes 18% všech jablečných uživatelů nejnovější systém. Pro srovnání konkurenční Androidu Lolipop překročil 20% hranici teprve teď a to už je venku pár měsíců. 

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince O Applu bylo v posledních dnech opravdu slyšet

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>