Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Plánuje Apple levnější variantu iPhonu?

Již na 10.září Apple pravděpodobně připravuje představení nové verze páté generace jednoho z nejpopulárnějších a nejdražších chytrých telefonů na světě iPhone a nového operačního systému iOS 7. Nyní se potvrzují spekulace, že by měl představit i dlouho připravovanou levnější variantu tohoto telefonu, který ponese označení iPhone 5c.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

O levnější variantě jinak drahého iPhonu se mluvilo již před rokem, kdy byl představen iPhone 5, ovšem tehdy se spelukace nepotvrdili a levnější iPhone představen nebyl. Nyní, těsně před představením nového iPhonu 5s, se tyto spekulace objevují znovu. Podle všeho Apple chystá na této události představit právě i levnější variantu nesoucí označení iPhone 5c.

Vietnamský zpravodajský server Tinhte.vn přinesl fotografie srovnávající nové modely iPhone 5s a iPhone 5c.

iPhone 5C a iPhone 5SiPhone 5C a iPhone 5SiPhone 5C a iPhone 5SiPhone 5C a iPhone 5S

Apple iPhone 5c by měl být podle všeho převážně z plastu, lze také očekávat nižší hardwerové specifikace než u dražšího modelu. Měl by být nabízen v různých barevných variantách a to v bílé, žluté, červené, modré a zelené. Jakékoli další detaily zatím známi nejsou. Takže si asi budeme muset počkat až na oficiální představení, které je podle všeho plánované na 10. září.

V souvislosti s levnější variantou se také hovoří o tom, že nebude dostupná na všech trzích, ale pouze na těch rozvojovích. Bylo by zajímavé sledovat, zda-li by se i tam iPhony usadili a zda-li by později nezaplavili i ostatní trhy a nesváděli by zde bitvu s levnějšími telefony se systémem Android.

červený iPhone 5Cčervený iPhone 5C

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Plánuje Apple levnější variantu iPhonu?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>