Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Připravovaný iOS 7.1 přinese zrychlení a změny v designu

Apple nedávno uvolnil iOS 7.1 beta 2 pro registrované vývojáře iOS. Součástí změn v iOS 7.1 jsou jak běžné úpravy, které mají za cíl zrychlit běh telefonu a opravit známé chyby, tak i drobné změny v novém designu. Finální verze iOS 7.1 by měla být dostupná již začátkem roku.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Součástí nové verze operačního systému iOS 7.1 beta 2, kterou Apple nedávno vydal pro všechny registrované vývojáře iOS, je i pár viditelných změn. Přibyla například možnost obrysů tlačítek, pro lepší rozeznání klikacích tlačítek a běžného textu. Dále se nastavení Touch ID přesunuje do hlavní nabídky. Přibyli také nové animace a byla výrazně navýšena jejich rychlost. Změn se dočkali i přímo aplikace, například kalendář, do kterého přibyla stará funkce s měsíčním přehledem, který v iOS 7 zmizel.

Apple iOS 7.1

Součástí iOS 7.1 je mnoho dalších drobných vylepšení a oprav. Vývojáři mohou již teď stahovat iOS 7.1 beta 2 z vývojářského centra. Oficiální uvolnění finální iOS 7.1 zatím známo není. Mělo by k němu ale dojít začátkem roku 2014. 

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Připravovaný iOS 7.1 přinese zrychlení a změny v designu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>