Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Pro nový iPhone chtěli dva číňané prodat své ledviny

Dvojice mladíků z Číny se rozhodla prodat své ledviny a to jen pro to, aby si mohla pořídit nový Apple iPhone 6S. Jedná se o mladíky se jmény Wu a Huang. Nový iPhone 6S, prostě chtěli, ať to stojí, co to stojí.

Pořiďte si Apple iPhone 6 Plus v jednom z 10 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 225 Kč. Porovnat obchody.

Že by si někdo pro něco nechal klidně vrtat koleno se zdálo mladíkům WU a Huang asi málo. Pro nový Apple iPhone 6S si totiž chtěli nechat odebrat ledviny. Od odebrání ledvin je nakonec zachránil agent, který měl vše zprostředkovat. Není známo, proč se tak agent nakonec rozhodl, možná se v něm hnulo svědomí, nebo si to prostě jen rozmyslel. Cena ledvin na černém trhu, kde by je musel prodat, se totiž pohybuje v řádech 100 tisíc korun. Takže i agent by si asi přišel na nemalé peníze. Nový iPhone 6S lze totiž pořídit i do 20 000,- Kč. 

Apple iPhone 6S

Mladíci byli předvedeni na policii a vzájemně se udali, takže se celá transakce zavčas ukončila.  Podobné nápady z Číny pro zakoupení nových produktů od Apple jsouž na denním pořádku.  Pamatujeme si i na případy, kdy dvě mladé číňanky dražily své panenství, nebo manželé, kteří prodávali své novorozené děti. To vše jen pro pořízení nových produktů od Applu. A v červnu roku 2012 opravdu jeden mladík svou ledvinu prodal, jen aby si mohl pořídit tehdy nocý iPhone.

Zdá se Vám to hloupé? Sdílejte!

Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 225 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Pro nový iPhone chtěli dva číňané prodat své ledviny

  • Nikdy -

    Za novej iPhone bych nedal ani vlas. Předraženej telefon pro ovečky...

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6 Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 10 českých obchodů za cenu od 12 225 Kč. Zobrazit nabídky >>