Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

První náznaky nového iPhonu Air

Každý rok vypouští firma Apple do světa stěžejní telefon pro další rok. Pomalu se blížíme k okamžiku, kdy bude představen nový iPhone - údajně označovaný jako iPhone Air. Co nový model iPhonu přinese a na co se můžeme těšit?

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

V roce 2013 jsme se dočkali 2 nových iPhonů - 5S a 5C. Vybavenější model 5S vycházel designově z iPhonu 5. Přinesl ale do mobilního světa pár revolučních novinek - třeba Touch ID či 64bitový procesor. Slabší a méně oblíbený iPhone 5C se pokoušel zaujmout svým designem s barevnými kryty. Moc se mu ale nedařilí.

Nyní už se začíná spekulovat o novém iPhonu Air. Firma Apple údajně nechce navyšovat číslovky modelů donekonečna - nechce pokračovat názvem iPhone 6, proto nový model označuje právě jako iPhone Air. Jedná se o informaci ze zahraničí a nemusí se jednat o finální název. Vše ale nasvědčuje tomu, že tomu tak doopravdy bude.

iPhone Air

Co nového by mohl iPhone Air přinést? Větší úhlopříčku displeje! Na internetu se objevila fotografie, na které je údajně vidět tělo iPhonu Air s úhlopříčkou displeje 4,7 palců. Dále má mít tento model opět 8 mpix fotoaparát. Apple prý nechce navyšovat rozlišení, zaměří se spíše na vylepšení optiky. Prý se dočkáme i optické stabilizace obrazu. Procesor bude pravděpodobně 64-bitový.

Více toho zatím o novém iPhonu nevíme. Očekávejte, že Vás budeme průběžně informovat o novinkách. Na internetu se bude čím dál více objevovat spoustu zaručených informací. Problém je, že si Apple své prototypy moc dobře střeží a jen málokdy něco unikne na veřejnost dříve.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince První náznaky nového iPhonu Air

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>