Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Spekulace okolo iPhone 7: USB-C, čtečka otisků prstů, vodotěsnost a další..

Jen chvíle uběhla od představení letošních iPhonů 6S a už se na internetu spekuluje o jejich nástupci, v podobě již 7. generace. Spekuluje se o voděodolnosti a prachuvzdornosti, konektoru USB-C, čtečce otisků prstů v displeji, o duální kameře a dalším.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Podle spekulací serveru G For Games, Apple pracuje až s 5 různými konfiguracemi zařízení. Podle spekulací dá Apple přednost novému konektoru USB-C, namísto svému Lightning. Dále se mluví o voděodolnosti, prachuvzdornosti, bezdrátovém nabíjení, duální kameře, o displeji Force Touch schopném pracovat s více dotyky najednou, nebo třeba o čtečce otisků prstů, která by měla být zabudovaná přímo v displeji.

Apple iPhone 7

Spekuluje se i o bezdrátovém nabíjení, ale v současnosti tato technologie nedosahuje tak vysokých standardů. Takže je otázkou, zda-li se Apple rozhodne pro nasazení této pořád nové technologie. Čtečky otisků prstů zabudované přímo v displeji, bychom se mohli dočkat hlavně díky šetřením místa a zmenšením rámečku okolo displeje. Dál se Apple plánuje zbavit všudepřítomného 3,5mm konektoru pro sluchátka. Na konečný seznam změn si budeme muset počkat, ale zřejmě jich nebude málo.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Spekulace okolo iPhone 7: USB-C, čtečka otisků prstů, vodotěsnost a další..

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>