Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Stížností na nové iPhony přibývá

Již pár generací iPhonů doprovázely všemožné aféry. Třeba ta, že při běžném používání nebyl signál, v případě iPhonu 4. Nebo loni u iPhonu 6 docházelo k nežádoucímu ohýbání a deformování. Letos tu jsou zatím "jen" stížnosti na 3D Touch, reproduktor a Touch ID.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

iPhony jsou v prodeji jen chvíli, žádné velké potíže zatím nevypluli na pocrch, snad jen můžeme doufat, že se veliké problémy letošní generaci vyhnou. Přesto se diskuzní fóra, pro hlášení problémů, na stránkách Applu, začínají plnit v souvislosti s problémy s iPhony 6S a iPhony 6S Plus, problémy se týkají tlačítka home, respektive Touch ID. 

Apple iPhone 6

Nejvíce stížností je na zahřívání uvedené technologie, až tak, že uživatel nezvládne držet prst na Touch ID a zařízení se ani nezapne. Další problémy se týkají toho, že dochází k vypínání novinek, nebo zařízení nelze vůbec zapnout. Sice jsme se vyhli opravdu velikým a globálním problémům, ale stížnosti je víc, než jsme u Applu zvyklí.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Stížností na nové iPhony přibývá

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>