Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Totální bomba. Nový iPhone SE má super výbavu za nejnižší cenu v historii

Před pár dny byl představen nový iPhone SE, který cílí na uživatele, pro které je důležitá menší velikost telefonu. Jeho cena a výbava je ale něco, co nikdo nečekal. Proč? iPhone SE je nejlevnější mobil od Apple v historii s bezkonkurenční výbavou.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 499 Kč. Porovnat obchody.

Delší dobu se mluvilo o tom, že Apple představí telefon s úhlopříčkou displeje 4 palce. A opravdu se tak stalo. Nedávno spatřil světlo světa iPhone SE, který opravdu nabízí displej s velikostí pouhé 4 palce. Co ale nikdo nečekal? Jeho cena je zatraceně nízká a výbava nemůže být lepší. Za 16 GB variantu si v České Republice zaplatíte jen 12 999 Kč. Vetší 64 GB varianta přijde na 16 190 Kč. Toto jsou navíc oficiální ceny, které budou od překupníků ještě nižší.

A co že to nový iPhone SE ukrývá uvnitř? Dvoujádrový procesor Apple A9 pracuje na taktu 1840 MHz. K tomu 2 GB operační paměti RAM, grafické jádro PowerVR GT7600, nebo třeba 12 Mpix fotoaparát se světelností f2,2. Pokud Vám jsou tyto údaje povědomé, veřte, že jste se s nimi už setkali u iPhonu 6S, který je ale na rozdíl od tohoto modelu dražší a rozměrově větší. Pokud Vás zajímají veškeré technické údaje, podívejte se na parametry, kde naleznete další informace v přehledné tabulce.

Mnozí tvrdí, že se iPhone SE brzy stane prodejním hitem nejen díky přijatelné velikosti a bezkonkurenční ceně, ale také díky výkonu, který nemá konkurenci. Nám nezbývá nic jiného, než souhlasit. Jak se na tento stroj těšíte vy?

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Totální bomba. Nový iPhone SE má super výbavu za nejnižší cenu v historii

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 499 Kč. Zobrazit nabídky >>