Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Úspěch: Největší operátor na světě odstartoval prodej iPhonů

Apple je znám svými výbornými prodejními výsledky. Daří se mu nejen prodávat enormní množství zařízení, ale i pro něj za velmi výhodnou cenu. Prozatím mezi jeho největší slabiny patřil paradoxně dnes již možná největší trh na světě, Čina. To je ale dnes již minulostí, Apple se domluvil s tamním operátorem na prodeji svých iPhonů.

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 77 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Čina s více jak jednou miliardou obyvatel a rostoucí kupní silou je dnes možná největším trhem na světě. Rozhodně právě zde naleznete největšího mobilního operátora na světě, China Mobile. A právě ve spolupráci s ním se Apple rozhodl posílit své jinak relativně slabé postavení na mailiardovém trhu. China Mobile má aktuálně přes 760 miliónů klientů.

China Mobile je státní podnik a doposud se žádný iPhone skrze tohoto operátora neprodával, protože provozuje velmi specifické sítě, se kterými se prozatím žádný iPhone neporadil. Proto se Apple rozhodl vyrábět pro tohoto operátora iPhony s podporou jeho sítí. 

China Mobile iPhone 5S a iPhone 5C

Oficiální prodej začne 17. ledna 2014. Předobjednávky již byli spuštěny 25. prosince 2013. Prodávat by se měli nejnovější modely iPhone 5S a iPhone 5C, které budou rozšířeny o podporu 4G sítí pro Čínské uživatele. Ceny prozatím známé nejsou.

Pro Apple je to bezpochyby veliký úspěch. Nejenže Čínský trh je obrovský, ale také plný padělků nejčastěji právě iPhonů. Dostupnost u největšího operátora by měla zajistit snadnější přísun originálních zařízení k lidem. Navíc Apple jako americká firma dosáhl velkého úspěchu na čínském trhu i přes zákaz prodejů čínských zařízení ZTE a Huway na americkém trhu.

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Úspěch: Největší operátor na světě odstartoval prodej iPhonů

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 77 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>