Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Už i Apple dává dohromady tým pro virtuální realitu

Virtuální realita je teď v kurzu, již třeba Google nedávno dal vědět, že zakládá tým pro virtuální realitu. A to je pouze střípek, Google není jediný a teď se do tohoto odvětí rozhodl přidat i Apple, který má najímat lidi, kteří se zabývají virtuální realitou.

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 21 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Pro virtuální realitu se v nedávném rozhovoru vyjádřil i samotný CEO Applu Tim Cook. Nyní se nejvíc spekuluje o tom, že má Apple chystat brýle pro virtuální realitu. Zařadil by se tak do skupiny po bok Microsoftu, který vyvíjí svoje brýle HoloLens, a Samsungu, ten zase vyvíjí Gear VR. Do této party by se dal zařadit i Google se svými papírovými brýlemy Cardboard

Apple VR

Pod Apple dnes patří například firma Flyby Media, která spolupracovala například s Googlem na vývoji polohovacího softwaru pro Project Tango. Nebo minulý týden přišel manažer z Virginia Tech Doug Bowman, který se podílel na vývoji brýlý Oculus Rift. Nebo několik zaměstnanců z týmu Microsoftu, kteří pracovali na HoloLens. Na co se tedy můžeme z dílen Applu těšit?

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Už i Apple dává dohromady tým pro virtuální realitu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 21 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>