Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Už se spekuluje o novém iPhone 7

iPhony 6S a 6S Plus jsou tu s námi jen chvilku a nyní se očekává představení iPhonu SE a iPadu Pro, které by mělo proběhnout už 21. března. Přesto se už spekuluje o další sedmé generaci, na tu si ovšem budeme muset ještě počkat.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Prozatím se spekulovalo o absenci 3,5 mm jacku a částečné voděodolnosti. Tentokrát unikly návrhy zadní strany připravovaného iPhonu 7. Na nich je asi nejzajímavější absence pruhů pro anténu. Původně se spekulovalo pouze o jejich minimalizaci, ale podlle návrhů to ovšem vypadá, že je Apple minimalizuje a přesune na bok telefonu.

Apple iPhone 7Apple iPhone 7

Ze snímků je také patrné, že dojde k nějaké změně v oblasti fotoaparátu, který se zdá být větší. To může znamenat jeho vylepšení (navýšení pixelů). Duální fotoaparát by se měl objevit pouze u verze s přídavkem Plus. Prozatím se jedná pouze o spekulace, na představení finální verze si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Už se spekuluje o novém iPhone 7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>