Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 106 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Úžasný proslov Steva Jobse na Standfordské univerzitě

Podívejte se na dechberoucí proslov Steva Jobse na Standfordské univerzitě z roku 2005. Steve hovoří o svém životě, svých vzestupech a pádech a také o tom, co je podle něho v životě nejdůležitější. Toto video má v sobě neuvěřitelnou sílu a motivaci na každý den. Pojďte se podívat!

Pořiďte si Apple iPhone 6S v jednom z 20 českých obchodů za nejnižší ceny již od 12 670 Kč. Porovnat obchody.

Steve Jobs měl velice pestrý život, který rozhodně nebyl vždy jako z pohádky. V tomto videu najdete tolik motivace, pravdy a moudrosti, že by byla veliká škoda proslov nevidět. Nechybí samozřejmě ani české titulky.

Co si myslíte o 3 příbězích Steva Jobse, které v proslovu zazněly? Budeme rádi, když video nasdílíte mezi své přátele, kterým jistě kapka motivace také neuškodí.

Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Úžasný proslov Steva Jobse na Standfordské univerzitě

  • Anetka -

    Děkuji. Steva Jobse jsem měla ráda a je škoda, že jsem tenhle projev objevila až dnes. Opravdu moc pěkně to na té promoci studentíkům řekl. To se to musí startovat do "nového" života po vejšce :)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 20 českých obchodů za cenu od 12 670 Kč. Zobrazit nabídky >>