Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

V Česku si už můžete předobjednat iPhone SE!

Právě byl v České Republice zahájen předprodej nového iPhonu SE. Jeho zaváděcí cena je krásných 12 990 Kč a jedná se tak o vůbec nejlevnější iPhone všech dob. Kde předobjednávat a kdy se dočkáte? Čtěte více.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

Apple iPhone SE zaujal širokou veřejnost svým malým vzhledem a cenou, která nemá obdoby. Je to teprve týden, co byl tento mobilní skvost představen a už si ho u nás můžete předobjednat na oficiálních stránkách Apple. Jeho cena je nastavena na krásných 12 990 Kč za verzi s 16 GB pamětí. Pokud by Vám ale tato kapacita nestačila, stačí si připlatit a za 16 190 Kč můžete zakoupit iPhone SE s kapacitou 64 GB.

Apple iPhone SE barevné varianty

Krom samotného telefonu naleznete v krabičce i sluchátka Apple EarPods s ovládáním a mikrofonem, 5W nabíječku a USB kabel s lighting konektorem. Na výběr máte ze 4 barevných variant - stříbrná, zlatá, šedá a růžově zlatá. Která varianta se Vám líbí nejvíce?

Na závěr ještě tip, jak iPhone SE zakoupit ještě levněji. Již se objevují první obchody, které budou tento mobilní telefon přeprodávat ze zahraničí a díky tomu mohou nabídnout lepší cenu, než oficiální Apple. Přehled všech obchodů, které mají iPhone SE skladem, naleznete zde.

A kdy že Vám bude iPhone SE doručen? Pokud si ho předobjednáte ještě dnes na oficiálním webu, měl by u Vás doma být už 15 dubna. Snad to čekání rychle uteče!

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince V Česku si už můžete předobjednat iPhone SE!

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>