Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Vařili iPhone 6 a Galaxy S6 ve vodě. Kdo vydrží déle?

Uživatel TechRax na YouTube zveřejnil opravdu šílené video. Ponořil nový Apple iPhone 6 a nový Samsung Galaxy S6 do vroucí vody. Který telefon si vedl lépe a vydržel déle? Pojďte se podívat na zajímavé video, kde je vše vidět.

Pořiďte si Apple iPhone 6 v jednom z 7 českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 870 Kč. Porovnat obchody.

Crash testy předních vlajkových lodí jsou poslední dobou časté a čím dál více nápadité. To dokazuje i video uživatele TechRax na YouTube. Ten ponořil zcela nové samrtphony iPhone 6 a Galaxy S6 do vroucí vody. Vy se nyní můžete podívat, jak si oba telefony vedly.

Je pravdou, že některé crash testy jsou úplně zbytečné - tento také. Pro nikoho totiž nebude rozhodujícím faktorem, jak dlouho vydrží telefon ve vroucí vodě. I tak si video níže zaslouží pozornost. Ještě prozradíme, že ani jeden přístroj nedisponuje ochranou proti vodě.

Jak je z testu patrné, iPhone odešel po 11 vteřinách. Galaxy S6 vydržel ve vroucí vodě 55 vteřin, poté se spustila aplikace a přístroj se restartoval, ale už nenaběhl. Po vyndání z vody se podařilo iPhone 6 zapnout, ale Galaxy S6 už ne. Z testu tedy vzešel vítězně iPhone 6 i přesto, že se odmlčel jako první.

Tento test zřejmě nezmění Vaši náklonost k jednomu, či druhému telefonu. Pokud jste již rozhodnutí, přejeme, aby jste si vybrali dobře.

Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Vařili iPhone 6 a Galaxy S6 ve vodě. Kdo vydrží déle?

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 7 českých obchodů za cenu od 9 870 Kč. Zobrazit nabídky >>