Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Vytiskněte si funkční klávesnici pro Váš iPhone

Ano, opravdu čtete správně. Máme pro Vás klávesnici pro iPhone, kterou stačí vytisknout na papír a s pomocí speciální aplikace můžete začít psát. V této novince naleznete vše potřebné - speicální aplikaci i samotný obrázek klávesnice pro tisk. Za pokus to stojí a opravdu to funguje. Nevěříte?

Pořiďte si Apple iPhone 5S v jednom z 66 českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 770 Kč. Porovnat obchody.

Vše funguje díky přední kamerce, která snímá polohu Vašich prstů na papíře s klávesnicí. Získaná data zpracovává aplikace Paper Keyboard, která je zdarma ke stažení v Apple App Storu. Soubor s obrázkem klávesnice naleznete níže. Tento soubor stačí vytisknout. Na vyznačené místo umístit Váš iPhone a spustit aplikaci Paper Keyboard.

Stáhnout klávesnici pro tisk Stáhnout aplikaci Paper Keyboard

Aplikace je samozřejmě zdarma pro obyčejné psaní. Pokud ale budete chtít s touto aplikací psát emaily či v iMessage, zdarma to nebude. Je nutné si zaplatit za plnou verzi, která stojí 3,59 USD. Jak dosáhnout větší přesnosti psaní? Doporučujeme tisknout ve zvětšení 100% a použít tvrdší papír, či fotopapír.

Vše by mělo fungovat i na iPhonu 5C a starších zařízeních této firmy. Podělte se do komentářů, jestli Vám tato zajímavá klávesnice funguje. O použitelnosti by se dalo asi diskutovat, psaní je celkem pomalé. Pokud ale chcete nadchnout třeba své přátele, tato aplikace je pro Vás jako stvořená.

 

Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Vytiskněte si funkční klávesnici pro Váš iPhone

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 5S? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 66 českých obchodů za cenu od 6 770 Kč. Zobrazit nabídky >>