Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Využijte poslední nalezenou díru v iOS

V posledních dnech se provalila zpráva, že když na 64bitovém iOS zařízení, počínajícím generací 5S a dál, nastavíte datum 1. ledna 1970, tak již svůj iPhone příště nenabootujete. Chyba se týká i novějších iPodů a iPadů.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 13 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 699 Kč. Porovnat obchody.

Ze začátku to vypadalo, že takový iPhone bude muset do servisu, kde ho rozeberou. Web ArsTechnica přišel s informací, že stačí svůj telefon úplně vybít a nemusíte tak vůbec navštěvovat servis. Potom budete muset nějakou chvíli počkat, ale telefon nakonec naběhne. Během čekání Vám bude svítit displej, ale nic se dít nebude. Na webu se objevila i informace o tom, co se vlastně děje.

Chyba souvisí s UNIXovým jádrem systému, který datum počítá od bodu nula, kterým je právě datum 1.1.1970. Objevily se různé spekulace, jak tento problém odstranit. Někomu pomohlo vyndání SIM karty, nebo po vypnutí chvíli počkat. Ale žádná zpráva se nepotvrdila. Ale opravdu stačí jen telefon nechat úplně vybít a potom si datum změnit.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 13 českých obchodů za cenu od 14 699 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Využijte poslední nalezenou díru v iOS

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 13 českých obchodů za cenu od 14 699 Kč. Zobrazit nabídky >>