Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 51 českých obchodech za cenu již od 12 370 Kč. Zobrazit nabídky >>

Využijte poslední nalezenou díru v iOS

V posledních dnech se provalila zpráva, že když na 64bitovém iOS zařízení, počínajícím generací 5S a dál, nastavíte datum 1. ledna 1970, tak již svůj iPhone příště nenabootujete. Chyba se týká i novějších iPodů a iPadů.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 106 českých obchodů za nejnižší ceny již od 17 600 Kč. Porovnat obchody.

Ze začátku to vypadalo, že takový iPhone bude muset do servisu, kde ho rozeberou. Web ArsTechnica přišel s informací, že stačí svůj telefon úplně vybít a nemusíte tak vůbec navštěvovat servis. Potom budete muset nějakou chvíli počkat, ale telefon nakonec naběhne. Během čekání Vám bude svítit displej, ale nic se dít nebude. Na webu se objevila i informace o tom, co se vlastně děje.

Chyba souvisí s UNIXovým jádrem systému, který datum počítá od bodu nula, kterým je právě datum 1.1.1970. Objevily se různé spekulace, jak tento problém odstranit. Někomu pomohlo vyndání SIM karty, nebo po vypnutí chvíli počkat. Ale žádná zpráva se nepotvrdila. Ale opravdu stačí jen telefon nechat úplně vybít a potom si datum změnit.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 106 českých obchodů za cenu od 17 600 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Využijte poslední nalezenou díru v iOS

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Na internet unikly nové rendery iPhone 7 -
Apple odstartoval výrobu iPhonu 7 ve třech variantách -
Apple v Číně prohrál soudní spor o značku "iPhone" -
Apple poprvé po 13-ti letech prodal méně iPhonů a klesly mu tržby -
Apple možná přeskočí iPhone 7 a 7S a rovnou nabídne iPhone 8 -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 106 českých obchodů za cenu od 17 600 Kč. Zobrazit nabídky >>