Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Zítra se začne prodávat iPhone SE u O2

Zítra 8.dubna 2016 začne operátor O2 oficiálně prodávat malý, přesto velice výkonný iPhone SE. Rozhodně potěší ceny, které jsou shodné s těmi z Apple Store. Zajímavá je cena iPhonu 5S, která neklesla. Nový Apple iPhone SE je tedy levnější a zároveň výkonnější.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 118 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 825 Kč. Porovnat obchody.

O2 na svém e-shopu nabídne iPhone SE ve všech variantách a barevných provedeních zlatá, stříbrná, šedá a růžovozlatá. Pokud jste potencionální zákazník a chcete ušetřit několik tisíc Kč, stačí být vlastníkem starého iPhonu a ten do O2 donést. Specializovaný pracovník poté určí cenu dle stavu Vašeho zařízení. Za iPhone 5s 64 GB zákazník může dostat až 8 tisíc.

Díky zařazení nového modelu nabídneme našim zákazníkům kompletní paletu telefonů a tabletů značky Apple. Navíc se všemi výhodami, které k nákupu u O2 patří - například možnost nákupu na splátky bez navýšení a nulovou akontací nebo pojištění proti ztrátě či poškození.

Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2

Paradoxem je, že iPhone 5S zůstal nadále v nabídce českého operátora a je mnohem dražší, přitom iPhone SE vychází právě z iPhonu 5S. U O2 tedy iPhone 5S nezlevnil a za 16GB verzi zaplatíte 14 799 Kč, tedy téměř o 2 000 Kč více než za novější a lépe vybavený iPhone SE. Jinak tomu je u Vodafonu, který iPhone 5s nyní prodává za 10 577 Kč, tedy o téměř 4 000 Kč levněji.

Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Zítra se začne prodávat iPhone SE u O2

  • tomisek -

    Stale premyslim o koupi a cena je to dobra :-) :-)

  • Martina -

    Zítra jdu do obchoďáku, mají je už k vyzkoušení?

  • Jiří Šťastný administrátor -

    Ano, telefon by měl být u operátora O2 k dispozici pro vyzkoušení.

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone SE? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 118 českých obchodů za cenu od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>