Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 118 českých obchodech za cenu již od 7 825 Kč. Zobrazit nabídky >>

Zřejmě se můžeme těšit na levnější iPhone 6C

Apple chce jít dál proti proudu, chystá představit nový iPhone 6C, který bude mít "jen" 4,7 palcový displej. Trendem je naopak postupné zvyšování úhlopříček displejů a telefony je dnes velmi obtížné ovládat jen jednou rukou.

Pořiďte si Apple iPhone 6S Plus v jednom z 18 českých obchodů za nejnižší ceny již od 14 690 Kč. Porovnat obchody.

Americká firma Apple plánuje představit v březnu 2016 nový 4" iPhone 6C. Současně s novým iPhonem má Apple představit i Apple Watch 2. O těch se zatím moc neví. Nový iPhone 6C by mohl uživatele svojí úhlopříčkou potěšit. Pravdou je, že většinu dnešních zařízení je obtížné pro většinu lidí ovládat jen jednou rukou. Možná právě nový iPhone nastolí nový standard a úhlopříčky telefonů se začnou zase zmenšovat.

Apple iPhone 7C

Díky jednomu zdroji z číny se hovoří o tom, že nový iPhone ponese označení 7C, nikoli 6C. Toto označení by mohlo dávat větší smysl. Potěšující je zpráva, že konstrukce má být z kovu a design má být převzatý z novějších modelů. Jako procesor má iPhone 7C nabídnout letošní Apple A9, také čip pro NFC. Naopak nový iPhone 7C má ale přijít o technologii 3D Touch a má nabídnout fotoaparát ze starého iPhonu 5S. Cena chystaného telefonu se odhaduje na zhruba 460 eur, v přepočtu 12 500 Kč.

Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Zřejmě se můžeme těšit na levnější iPhone 6C

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Ty nejdebilnější videa s iPhonem 7. Aneb co lidi ještě nevymyslí? -
Mrkněte se na iPhone 7 videa - test tvrdosti skla, zamražení do CocaColy a další. -
Cena součástek pro iPhone 7 je neuvěřitelně nízká -
Co se nachází místo 3,5 jacku v novém iPhonu 7? -
Apple bude muset v Evropě doplatit 13 miliard eur na daních -
Zaujal vás Apple iPhone 6S Plus? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 18 českých obchodů za cenu od 14 690 Kč. Zobrazit nabídky >>