Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Cena iPhonu 6 klesla už o 1400 Kč

Nový Apple iPhone 6 je na českém trhu zatím jen krátce. Mimo oficiálního Apple storu ho můžete zakoupit také v mnoha eshopech či kamenných obchodech, kde panuje konkurence. Díky ní cena klesla už o 1400 Kč oproti oficiálnímu prodeji, což je po tak krátké době na trhu celkem slušné.

Jak vylepšit iPhone 6 Plus vrtačkou a bruskou

Hned po startu prodeje nových iPhonů se na internetu začaly objevovat informace o tom, že má iPhone 6 Plus veliký problém s rámečkem, který se lehko ohne. Bohužel je to pravda a proto pro Vás máme 2 videa, na kterých je vidět, jak si s tímto problémem poradili v zahraničí za pomocí vrtačky.

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus představeny

A je to tady, právě byla představena dvojice nových telefonů od firmy Apple - iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Pojďte se podívat na první oficiální informace o obou těchto žhavých novinkách, které posouvají historii mobilního průmyslu o pořádný krok kupředu.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 83 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 648 Kč. Porovnat obchody >>

Jak ukrást PIN kód pomocí iPhonu - video

V zahraničních obchodech se nedávno objevilo velice zajímavé příslušenství pro iPhony. Jedná se o nasazovací kryt, který má na zádech termokameru a pomocí ní lze jednoduše určit, které číslice někdo vyťukal na číselníku. Využité je ale mnohem širší.

Funkční iPhone 6 na videu - vše odhaleno

Applu se nepodařilo udržet tajemství nových modelů. Pojďte se podívat na iPhone 6. Jedná se o vůbec první videa, kde je tento mobilní telefon vidět v akci a to velice podrobně. Do oficiálního představení zbývají pouhé 2 dny, ale vše je už venku.

Nový iPhone 6 na neoficiálním videu

Jeden zahraniční server zveřejnil zajímavé video, na kterém je vidět iPhone 6. Jak se k tomuto přístroji redakce dostala? Prý byl tento mobil sestaven z dílů, které už jdou zakoupit. Vzhled telefonu sedí na veškeré dosavadní spekulace.