Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Nový iPhone 6 možná nabídne 128 GB paměti

Apple je znám tím, že u svých iPhonů nenabízí žádnou možnost rozšíření kapacity úložiště. Zákazníci si ale stále časteji stěžují na nedostatečnost základních kapacit. V současnosti Apple nabízí varianty s 16, 32 a 64 GB. Podle uniklých snímků by jsme se však mohli dočkat varianty se 128 GB paměti.

Máme živé fotografie iPhonu 6

Na internet nedávno unikly živé fotografie mobilního telefonu Apple iPhone 6 v porovnání s modelem 5S. Fotky pocházejí z Číny a jsou poměrně kvalitní. Nový iPhone má pěkně zakulacené rohy a je tenčí.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Jak si Samsung utahuje z Applu?

Máme pro Vás další velice komickou ukázku toho, jak je Samsung bezradný a ve svých reklamách paroduje starší reklamy Applu. Pro srovnání přiložíme originální reklamu a následně reakci Samsungu. Dále pro Vás máme ještě jednu reklamu, ve které je srovnáván iPhone 5S a Galaxy Note 3.

Fotografie předního panelu jsou venku

Včera jsme Vás informovali o datu, kdy bude iPhone 6 představen veřejnosti. Dnes pro Vás máme první uniklé fotografie, na kterých je vidět přední strana iPhonu 6. Zatím máme k dispozici pouze 4,7 palcovou variantu, tak se pojďte podívat.

iPhone 6 bude představen už 9.září

Letošní rok má firma Apple poprvé představit hned 2 mobilní telefony s různou velikostí displeje. Menší iPhone by měl dostat displej s úhlopříčkou 4,7 palců a ten větší 5,5. dle posledních informací začínají novináři z USA dostávat pozvánky na představení, které se koná 9.září 2014.