Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

iPhone 6 odhalen v průhledném obalu

Na internet se dnes dostala fotografie nového iPhonu 6 v průhledném plastovém obalu. Zveřejnil ji přímo výrobce pouzdra. Spekulace designu se podle následující fotky potvrzují. Pojďte se na zajímavou fotografii podívat, jedná se o první opravdu kvalitní únik nového iPhonu 6.

iPhone 6 se začne prodávat v září

Nový Apple iPhone 6 by se měl začít prodávat 19.září. Tuto informaci přinesl čínský web Tencent a má ji prý z velice důvěrných zdrojů. Tomuto datu nasvědčuje i německý Deutsche Telekom, který pár svým zákazníkům vše potvrdil. Chtěl je nalákat a donutit k prodloužení smlouvy. Právě 19.září se má začít prodávat jak 4,7 palcová, tak i 5,5 palcová varianta iPhonu 6.

Nový iPhone 6 s optickou stabilizací a 128 GB paměti

Že nový iPhone 6 bude hitem není pochyb. O iPhone je s každou novou generací rekordní zájem a letošní iPhone by měl být naprosto revoluční. Nejenže nabídne výrazně větší displej, po kterém volali zákazníci již delší dobu, ale nabídne i optickou stabilizaci a na dnešní poměry nevídanou paměť s 128 GB.

iPhone 6 dostane safírové sklíčko

Jednou z největších novinek nového iPhonu 6 bude safírové sklíčko na ochranu displeje. Tento materiál je pevnější a odolnější než rozšířený Gorilla Glass od firmy Corning. Na veřejnost už se dostala přední strana telefonu a díky tomu přikládáme i video, kde jsou ukázány některé testy odolnosti.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Apple iPhone 6 už o sobě začíná dávat vědět

Tento rok má být představen další Apple telefon iPhone 6. Na internetu se začínají objevovat uniklé fotografie a dokonce i video, na kterém je vidět zadní kovový kryt. Jestli se jedná o reálný kousek, nebo jen pokus o senzaci budete muset posoudit sami. Podle nás by se ale mohlo jednat o opravdový prototyp.

Samsung má strach z iPhonu 6, dodá méně Galaxy S5

iPhone 6 by měl být představen a uveden do prodeje na podzim letošního roku a očekávání jsou veliká. S úspěchem nového iPhonu zřejmě počítá i konkurenční Samsung. Ten totiž snížil poptávku po Galaxy S5 pro příští čtvrtletí o 25%. Galaxy S5 se prozatím prodává velmi dobře a zřejmě se počítá, že lidé raději sáhnout po novém iPhone 6.

Co zákazníci očekávají od nového iPhonu 6?

Mnozí již netrpělivě očekávají novou generaci jednoho z nejpopulárnějších telefonů iPhone od Apple. Společnosti WalletHero se proto rozhodla udělat průzkum mezi zákazníky Apple a zjišťovala, co očekávají od nové, již osmé, generace iPhone 6. Jasným vítězem je vyšší výdrž.

Příběh odcizeného iPhonu 5S z Liberce

Jeden z našich čtenářů nám poslal svůj příběh, ve kterém mu byl odcizen iPhone 5S. Vše naštěstí dobře dopadlo díky aplikaci Find my iPhone, kterou dodává přímo firma Apple. Jak pátrání po zlodějovi iPhonu probíhalo? Pojďte se podívat.