Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

První náznaky nového iPhonu Air

Každý rok vypouští firma Apple do světa stěžejní telefon pro další rok. Pomalu se blížíme k okamžiku, kdy bude představen nový iPhone - údajně označovaný jako iPhone Air. Co nový model iPhonu přinese a na co se můžeme těšit?

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Úspěch: Největší operátor na světě odstartoval prodej iPhonů

Apple je znám svými výbornými prodejními výsledky. Daří se mu nejen prodávat enormní množství zařízení, ale i pro něj za velmi výhodnou cenu. Prozatím mezi jeho největší slabiny patřil paradoxně dnes již možná největší trh na světě, Čina. To je ale dnes již minulostí, Apple se domluvil s tamním operátorem na prodeji svých iPhonů.

iPhone 6 bude mít možná safírové sklíčko displeje

Současné telefony mají displeje chráněné sklíčkem Gorilla Glass. Jedná se o opravdu odolnou technologii, i tak je ale možné pár škrábanců na displeji po nějakém čase najít. Firma Apple chce jít o krůček dál a chce Gorilla Glass nahradit safírovým sklíčkem. Začala spolupráce s firmou, která dodává sklíčka fotoaparátu a vrchní část senzoru Touch ID.