Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

iPhone 5S je nejprodávanějším telefonem v USA

Podle nedávného výzkumu americké společnosti Canaccord Genuity je nový Apple iPhone 5S aktuálně nejprodávanějším mobilním telefon v USA. S přehledem porazil i druhý nejprodávanější telefon s Androidem Samsung Galaxy S4. Potvrzuje se tak to, že o iPhone 5S je opravdu veliký zájem.

Apple po Samsungu žádá 22 miliónu za soudní výlohy

Apple nedávno oslavil veliký úspěch, podařilo se mu totiž vyhrát velmi důležitý soudní spor proti Samsungu. Jednalo se o soud, který probíhal v americké Kalifornii a Apple v něm žaloval Samsung za porušování patentů a kopírování jejich zařízení. Nyní Apple žádá po Samsungu 22 miliónů za soudní výlohy.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Prezident USA Barack Obama nemůže používat iPhone

Zřejmě nejmocnější muž světa dostal zákaz na používání mobilního telefonu iPhone. Prezident USA Barack Obama dostal od americké rozvědky z bezpečnostních důvodů zákaz na používání iPhonu jako svého mobilního telefonu. Podle rozvědky může prezident používat pouze šifrované přístroje.