Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Nové iPhony ovládli Japonský trh

Podle nového průzkumu analytické společnosti Kantar je až 75% všech prodaných telefonů v Japonsků od společnosti Apple. Kantar neuvádí jakou měrou se na tom podílejí nové barevné plastové iPhony 5C, ale je známo, že se jim daří výrazně právě jen v Japonsku.

Černý pátek u Applu přinese opět výrazné slevy

Již tradičně proběhne tento pátek 29. listopadu tzv. Black Friday, v překladu Černý pátek. Během tohoto dne prodejci po celém světě, včetně Applu zlevňují řadu svých produktů. České republiky se tato akce Applu týká již potřetí. Dříve tu Apple oficiálně svá zařízení neprodával.

Černý pátek u Applu přinesl výrazné slevy i v ČR

Tento pátek proběhl tzv. Černý pátek, nebo-li Black Friday. Jedná se o den, kdy obchody výrazně zlevňují své produkty na jeden den. Tato zvyklost k nám přišla ze západních zemí. Černý pátek se týká i Applu, který po celém světě na tento pátek zlevňuje své produkty a akce opět proběhla i u nás.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Apple zřejmě testuje nový 4.9 palcový iPhone

Podle všeho Apple neotálí a již nyní testuje nová pětipalcový iPhone. Ten by měl být nástupcem nových iPhonů 5S a 5C, které byli představené teprve před dvěma měsíci. Podle informací se bude pravděpodobně jednat o iPhone 6 a měli bychom se ho dočkat příští rok.

Výroba iPhonu 5C byla pozastavena

Už začátkem října se Apple podotýkal s problémy prodejnosti iPhonu 5C. Očividně vše přerostlo do mnohem významnější míry, poptávka po novém iPhonu 5C zdaleka není taková, jakou si Apple představoval. Na lámání chleba došlo až teď, kdy se v továrně Foxconn výroba iPhonů 5C pozastavila.