Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Aktualizace iOS 7.1 beta k dispozici

Včera večer firma Apple vydala svou první betaverzi systému iOS 7.1, která přináší drobné vylepšení a grafické změny. Také se zvedla rychlost celého systému. U iPadů byla opravena animace při zavírání aplikace gestem. Do notifikační lišty se dostal text "Žádné notifikace" v případě, že je lišta prázdná.

Google Play Music nyní dostupný i pro iOS

Majitelé jablečných zařízení se konečně dočkali. Google nyní po několika týdnech testování vydal oficiální aplikaci Google Play Music pro operační systém iOS. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci, která má všechny vychytávky z aplikace pro Android.

Apple aktualizoval svůj operační systém iOS

Společnost Apple vydala novou verzi svého operačního systému iOS. Jedná se o minoritní verzi s označením iOS 7.0.4, která opravuje několik chyb a přináší pár drobných vylepšení. Aktualizována byla i starší šestá verze operačního systému, která byla vydána s označením 6.1.5.

6 důvodů, proč si koupit Apple iPhone 5S

Dali jsme dohromady celkem 6 důvodů, kvůli kterým si lidé kupují iPhone 5S. Pojďte se podívat, čeho si lidé na tomto telefonu nejvíce váží. Důvodů ke koupi je samozřejmě mnohem více, protože každý z nás má jiné priority a líbí se nám různé věci.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 83 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 648 Kč. Porovnat obchody >>

Tesco Mobile rozdává 200 iPhonů

Virtuální mobilní operátor Tesco Mobile tento pátek odstartuje soutěž s názvem Lovecká sezóna, ve které rozdá 200 výprodejových iPhonů 4S. Tesco Mobile bude navíc při každém dobití dávat 100 volných minut a automaticky vás zařadí do slosování soutěže o iPhony.

Vytiskněte si funkční klávesnici pro Váš iPhone

Ano, opravdu čtete správně. Máme pro Vás klávesnici pro iPhone, kterou stačí vytisknout na papír a s pomocí speciální aplikace můžete začít psát. V této novince naleznete vše potřebné - speicální aplikaci i samotný obrázek klávesnice pro tisk. Za pokus to stojí a opravdu to funguje. Nevěříte?

Nové iPhony 5S i 5C mají problém s vrzáním

Nové iPhony, které nesou přídavky 5S a 5C, se již prodávají třetím týdnem, od té doby se již setkali s několika problémy, mezi které se teď zařadilo i vrzání. Ano, přesně tak, podle všeho tisíce přístrojů po celém světě trpí zřetelným vrzáním při mírném stlačení přístroje.

Podle Tima Cooka je iPhone 5C telefon pro střední třídu

Při prvních spekulacích a po představení nové levnější varianty iPhonu 5C se předpokládalo, že se bude jednot o levný telefon určený především pro chudší část světe a méně majetné lidi. Nyní však šéf Applu Tim Cook přišel s informací, že iPhony 5C jsou určený především pro střední třídu.