Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Dostávejte novinky o iPhonu 5S na Facebooku

Již nějaký čas Vám pravidelně přinášíme novinky o Apple iPhonu 5S. Současně vše zveřejňujeme i na Facebookové stránce, o které bychom Vám rádi dali vědět. Pokud se do ní přidáte, budete mít všechny aktuality o nových iPhonech přímo na zdi a nic Vám neuteče.

Povedená reklama na nový iPad Air

Firma Apple si na reklamě dává opravdu záležet. Dokazuje to další reklama - tentokrát zaměřená na nový iPad Air, který je tenký jako tužka. Vlastně je po celou dobu reklamy vidět opravdu jen ležící tužka na stole. Až v závěru reklamy zjistíme, že se za ní ukrývá jablečný tablet.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Oficiální prodej nových iPhonů zahájen - známe ceny

Dnes se u nás začaly oficiálně prodávat iPhony 5S i 5C jak v Apple Storech, tak i u našich mobilních operátorů. Pojďte se podívat u koho a za jakou cenu si tyto jablečné skvosty můžete pořídit. Vše je seřazeno v přehledné tabulce, díky tomu nemusíte hledat nejnižší ceny různě na internetu.

Vyšla aktualizace iOS 7.0.3

Spolu s představením nového iPadu Air se na svět dostala aktualizace operačního systému Apple iOS označená číslovkou 7.0.3. Tento update řeší mnoho chyb a bugů, které nebyly dosud vyřešeny. Dále v telefonu přibyde podpora iCloud klíčenky, která se objevila v betaverzích.

Známe české ceny nových iPhonů v Apple Store

V Apple obchodech se u nás v pátek 25. října začne oficiálně prodávat iPhone 5S a 5C. Po včerejším představení iPadu Air a dalších zařízení se na českých stránkách této firmy objevily cenovky obou nových iPhonů i nově představených iPadů. Můžeme se radovat, ceny jsou nižší než v Německu!