Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Srovnáváme rychlosti všech iPhonů

Každý rok je představen nový Apple iPhone, který přináší většinou mnoho nových funkcí a hlavně vyšší výkon. Tento rok byly představeny iPhone 5C a 5S. Pojďme se společně podívat na video, na kterém je vidět srovnání rychlostí všech telefonů od firmy Apple. Na videu je i nejstarší model 2G, který si ale nevedl v testu bootování tak špatně.

Apple znovu láme rekordy v prodeji nových iPhonů

Apple nedávno představil své nové iPhony, konkrétně špičkový iPhone 5S a jeho levnější variantu iPhone 5C. Minulý pátek (20.9) zahájil oficiální prodej na vybraných trzích. A již za první víkend prodal více jak 9 miliónů těchto zařízení a překonal tak prodejní rekordy.

Jaká je výrobní cena iPhonu 5S?

Podařilo se nám zjistit, kolik stojí výroba mobilního telefonu Apple iPhone 5S včetně dílů a montáže. Pokud vás tedy zajímá, kolik firma Apple na každém iPhonu 5S vydělá, rozhodně nepřehlédněte dnešní novinku. Je až neuvěřitelné, s jakou marží Apple dokáže své produkty prodávat. Možná to snad radši vědět nechtějte...

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

iPhone 5C a 5S crash test

Dnes Vám přinášíme exkluzivní záběry, kde můžete vidět jak si iPhone 5C a iphone 5S poradí s drop testy. Video je v angličtině, ale to u podobných testů vůbec nevadí. A jak oba telefony dopadly? Pojďte se podívat.

Dnes se začaly prodávat nové iPhony 5S a 5C

Dnes nastal očekávaný den mnoha fanoušků produktů firmy Apple. V zahraničí se totiž začaly prodávat jablečné telefony iPhone 5S a iPhone 5C. Někde se stály fronty mnohé dny předem, někde stačilo přečkat jen jednu noc a ráno byl iPhone Váš. Jak to dopadlo a dostalo se na každého? Kdy začne prodej v česku?

S novou verzí iOS 7 přicházejí i aktualizace aplikací

Apple svou poslední aktualizací operačního systému iOS 7 velmi potěšil nejednoho svého fanouška. iOS 7 přinesl úplně přepracované uživatelské rozhraní, které je nyní ještě čistší a pocit z jeho používání je ještě příjemnější. Nyní na tuto aktualizaci reagují i dodavatelé jednotlivých aplikací.

Dvoujádrový iPhone 5S je nyní nejrychlejší telefon

Apple se při představování nového iPhonu nijak podrobněji nezabýval specifikacemi svého nového procesoru Apple A7. Jeho výkon nám zůstával skryt. Nyní na internet pronikly výsledky výkonnostních testů, které jasně ukazují, že iPhone 5S je v současnosti nejrychlejším telefon na trhu.