Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 109 českých obchodech za cenu již od 7 950 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Stahujte nový iOS 7 už dnes!

Dnes firma Apple oficiálně vypustila do oběhu nový iOS 7. Tato očekávaná aktualizace je dostupná pro uživatele iPhonů a iPadů po celém světě. Aktualizace je dostupná přímo v telefonu přes Wi-Fi, nebo po připojení usb kabelu do PC pomocí i-Tunes. Už jste začali stahovat?

iPhone 5C i 5S mají větší baterii než iPhone 5

Firma Apple na své předváděcí akci Keynote v New Yorku nezveřejnila kapacitu baterií v nových iPhonech. Jediné, co jsme se dozvěděli, byla výdrž telefonů v hodinách. Samozřejmě je vyšší než u předchozích modelů. Nyní ale máme k dispozici přesné údaje o bateriích v těchto nových krasavcích. Pojďme se na hodnoty podívat v následující novince.

iPhone 5S v předprodeji na Alza.cz

10. září Apple oficiálně představil novou generace svého chytrého telefonu nesoucí označení iPhone 5S. Mnohé tento úžasný telefon překvapil svými funkcemi a parametry. Stále se čeká na oficiální uvedení v České republice, avšak Alza.cz nyní v předstihu spustila předobjednávky.

Alza.cz spustili předobjednávky na nový iPhone 5C

Před pár dny Apple oficiálně představil nový iPhone 5C. Ten je levnější variantou této velmi oblíbené generace chytrých telefonů. Přestože Apple zatím neoznámil oficiální dostupnost pro Českou republiku, tak Alza.cz již přišla s možností předobjednávky. Očekává, že iPhone 5C bude dostupný nejdříve v listopadu.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 109 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 950 Kč. Porovnat obchody >>

Plánuje Apple levnější variantu iPhonu?

Již na 10.září Apple pravděpodobně připravuje představení nové verze páté generace jednoho z nejpopulárnějších a nejdražších chytrých telefonů na světě iPhone a nového operačního systému iOS 7. Nyní se potvrzují spekulace, že by měl představit i dlouho připravovanou levnější variantu tohoto telefonu, který ponese označení iPhone 5c.

Další uniklé fotografie iPhonu 5C + video

A máme pro Vás další uniklé fotografie a video iPhonu 5C. Tento mobilní telefon bude odhalen už v září za pár dní. Podle uniklých informací má být iPhone 5C dostupný v různých barevných variantách. Pojďte se podívat, jak barevné varianty iPhonu 5C budou pravděpodobně vypadat.

iPhone 5S vs iPhone 5C - který je lepší?

Před pár dny firma Apple představila rovnou 2 nové iPhony. Dražší model 5S ve svých útrobách ukrývá nejnovější procesor a podporu otisků prstů. Levnější 5C zase naopak sází na slávu loňského iPhonu 5 a nabízí hodně podobnou konfiguraci. Pojďme se podívat, jaký je mezi těmito telefony vlastně rozdíl a který z nich se vyplatí koupit.