Apple iPhone SE lze nyní pořídit v 83 českých obchodech za cenu již od 7 648 Kč. Zobrazit nabídky >>

Apple iPhone Novinky

Pojďte se dozvědět nejnovější informace ze světa Apple. Pravidelně přinášíme novinky a zajímavosti, které se točí kolem mobilních telefonů Apple iPhone.

Čtečka otisků prstů a vše o ní

Nový iPhone 5S přinesl mnoho vylepšení, která jsou pouhou přirozenou evolucí. Každý rok to je stejné, Apple přijde s něčím, co je lepší než u předchozího modelu. Čas od času se ale objeví funkce, která je na trhu mobilních telefonů zcela revoluční. A přesně taková je čtečka otisků prstů Touch ID. Pojďme se na ní detailně podívat.

iPhone 5S oficiálně představen

Právě byl v New Yorku představen nejočekávanější mobilní telefon firmy Apple tohoto roku. Hovoříme samozřejmě o iPhonu 5S, který přináší opravdu mnoho inovací a novinek. Mezi hlavní trháky patří 64bitový procesor, čtečka otisků prstů a fotoaparát, který dokáže natáčet video se 120 snímky za sekundu. Dále je zde nový iOS 7, který nabízí nejen přepracovaný design. Pojďte se podívat i na první oficiální fotografie. Apple iPhone 5S si zamilujete velice rychle.

iPhone 5C na údajném oficiálním renderu

Zahraniční server GSMarena dnes zveřejnil fotografii, na které je údajne zachycen iPhone 5C. Jedná se o velice věrohodný PC render, tedy fotografii vytvořenou pomocí počítače. Na obrázku je vidět bilý iPhone 5C s plastovým zadním krytem. Toto zařízení se nebude vyrábět pouze v bílé a černé barvě. Můžete se těšit i na barvy jakými jsou například černá, zelená, modrá, růžová a žlutá.

Nový iPhone 5s a iOS 7 budou již 10.září

Podle posledních informací, které přinesl zahraniční server All Things Digital, společnost Apple chystá na 10. září konferenci. Na té by měla představit svůj nejnovější model chytrého telefonu iPhone 5s s novou verzí operačního systému iOS 7 a možná i pár dalších novinek.

Pořiďte si Apple iPhone SE v jednom z 83 českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 648 Kč. Porovnat obchody >>

Apple iPhone 5C byl právě představen veřejnosti

Právě byl v New Yorku představen Apple iPhone 5C - levnější varianta iPhonu pro rok 2013 a 2014. Tento vybavený mobilní telefon plně sesadil iPhone 5, který už nebude v prodejnách k dispozici. Na výběr bude v mnoha barevných variantách, každý si jistě vybere tu svoji barvu. Největší novinkou je vylepšený fotoaparát a nový iOS 7. iPhone 5C dále nabídne vysoký výkon a perfektní vzhled.

1 GB místa na DropBoxu zdarma pro iOS uživatele

Vlastníte iPhone či iPad a chcete zdarma získat 1 GB volního prostoru na cloudovém uložišti DropBox? Je to jednoduché. Z AppStore si stáhněte aplikaci Mailbox. Tato aplikace je velice kvalitní e-mailový klient, možná ji už znáte a používáte. Právě aplikaci Mailbox odkoupil DropBox a díky tomu můžete nyní přílohy zpráv ukládat pomocí tohoto cloudového pomocníka. Jak postupovat dále a získat 1 GB prostoru zdarma?

iPhone 5S a 5C se začnou prodávat už 20.záží

Firma Apple na tento rok připravila dvě novinky. Jednou z nich je iPhone 5S - telefon, který bude designově vycházet z iPhonu 5 a nabídne uživatelům výkonnější procesor, kvalitnější fotoaparát, druhou diodu blesku navíc a nový operační systém iOS 7. Spekuluje se i o čtečce otisků prstů. Plastový iPhone 5C bude levnější varianta iPhonu, která má zaútočit na střední třídu. Oba tyto telefony by se podle zahraničních serverů měly objevit na pultech již 20.září roku 2013.

iPhone 5 bude nejspíše nahrazen iPhonem 5C

Delší dobu se na internetu spekuluje o plastovém telefonu značky Apple s označením iPhone 5C. Unikly dokonce i nějaké fotografie, které jen potvrzují veškeré spekulace. Navíc má být představen i iPhone 5S s lepší hardwarovou výbavou. V minulých dnech se k těmto spekulacím vyjádřil proslulý analytik Ming-Chi Kuo, který v minulosti už mnohokrát správně předpovídal vývoj firmy Apple.